[OK]を
Tytuł
Info
Bądź pierwszy! Przetestuj pierwszą na rynku aplikację powiązaną z portalem, dedykowaną podróżującym motocyklistom. Duże czytelne ikony przystosowane do obsługi w rękawicach motocyklowych, ułatwią obsługę aplikacji.

Jak zacząć korzystanie z bogactwa funkcjonalności projektu Trasser?

Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację Trasser z google play lub iTunes Po szybkiej rejestracji i synchronizacji konta na portalu możemy rozpocząć korzystanie z ciekawych funkcjonalności jakie udostępnia nam Trasser.pl Uruchom na swoim telefonie aplikację, umieść go w widocznym dla GPS miejscu (etui na kierownicy, tank bagu lub kieszeni kurtki) Zaraz po komunikacie potwierdzającym połączenie z GPS następuje rejestracja trasy. W trakcie postoju, rób zdjęcia, filmy, dodawaj punkty POI. Każda z tych informacji będzie geotagowana przez aplikację dzięki temu zobaczysz na mapie jej dokładna lokalizację. Po przesłaniu na portal danych, możesz w dowolny sposób uzupełnić opis, dodać informację, zdjęcia lub ocenić np. jakość jedzenia w przypadkowym barze czy możliwości bezpiecznego pozostawienia motocykla na noc na parkingu pod hotelem.

„Życie” projektu Trasser dopiero się zaczyna, dlatego zwracamy się do was z prośbą o wszelkie uwagi dotyczącą działania zarówno portalu jak i aplikacji.

Zatem do dzieła, stwórzmy razem bazę tras, ciekawych miejsc, niesamowitych zdjęć, miejsce gdzie wasze doświadczenia będą pomocne w planowaniu bliższych i dalszych wypadów.

Kolejne odsłony Trasser.pl już niebawem…
1. 起動画面.
ここから、ユーザデータ(アイコンのヘルメットを選択することによって)知識そのルート(アイコンパス)、のベースに歩くことができる。下部メニューのメインボタンは、記録モードルートを開始します。設定アイコンを選択するあなたの登録を変更することができます。
2. レコードルート.
アプリケーションは、GPS発信機を探してプロセスを開始します。画面の下部にあるオプションを使用して、次のことができます、写真を撮ってビデオを録画、POIを追加し、音声メッセージ/コメントを記録し、あなたの現在の位置に関するメモを書く。
3. ルートのリスト.
ここで距離の視覚地図で旅している、距離の詳細については、所要時間、メディアのすべての(登録ルート中に作成された写真、ビデオ、音声、テキストノート)の速度と高度グラフ用語を旅した。
4. マップ.
一覧から任意の経路を選択するときは、マップに行く。このウィンドウでは、詳細な録音したトラックを表示し、追加のPOIを埋め込むことができます。
5. 情報.
ルートパラメーターの詳細を示す表示。
6. ルートを削除する.
これは、ルートリストのビューが削除されています。選択したルートを削除するには、つまり、 "バスケットのアイコンをクリックします。
7. 設定.
8. プロフィール.
9. 登録とログイン.
10. フレンズ.
11. サブスクリプション.

にお立ち寄りください
facebook.com

登録ルートTRASSEREM?

GoogleMaps対応マップ
使用の条件によるものとします。

法的
ポータルとと協力。
 
Tytul
x
オンライン: (31) online...
トップ10の人気!
トップ10の距離!